تلفن گویا:۰۷۱۹۱۰۰۱۸۱۹  (۹۸+)  

امضای تفاهم نامه همکاری شرکت ITMC با شرکتHOUBER

تفاهم نامه همکاری شرکت کارخانجات مخابراتی ایران و شرکت قطری هوبر اینترنشنال در زمینه توسعه محصولات IOT و Smart City به امضاء رسید.

 

 

به گزارش روابط عمومی کارخانجات مخابراتی ایران، تفاهم نامه همکاری شرکت ITMC و شرکت HOUBER international با هدف همکاری طرفین در جهت توسعه شبکه 5G و سرویس های جدید مبتنی بر تکنولوژی های مخابراتی و همچنین توسعه محصولات مرتبط با اینترنت اشیاء و شهرهوشمند بین طرفین و در ایران منعقد و اجرایی شده است.

دکتر نصیری مدیرعامل کارخانجات مخابراتی ایران در مراسم امضای تفاهم نامه اظهارداشت: ITMC در بخش IOT قدم های بلندی برداشته و محصولات گوناگونی طراحی و تولید کرده است که برخی از آنها مانند "سامانه آبیاری هوشمند" در پیش گیری از هدر رفت آب در حوزه کشاورزی، باغداری و فضای سبز کشور از ارزش بالایی برخوردار هستند.

دکتر روح الله نصیری افزود: انتظار داریم این تفاهم نامه با هم افزایی توانمندی های دو شرکت، نتایج مطلوبی برای طرفین داشته باشد.

شرکت هوبر محصولاتی در زمینه ی تجهیزات مخابراتی، کنترل، سیستم های هوشمند، ناوبری و بخش های انرژی تولید می کند و کیفیت بالای محصولات، خدمات و توانایی های ویژه این شرکت توجه مشتریان را در بسیاری کشورهای جهان به خود جلب کرده است.