تلفن گویا:۰۷۱۹۱۰۰۱۸۱۹  (۹۸+)  

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات مخابراتی ایران نوبت دوم

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات مخابراتی ایران (سهامی عام) به شماره ثبت ۴۲۴۷۸، از ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۲۴ تیر‌ماه ۱۴۰۰ در دفتر مرکزی کارخانه به نشانی شیراز کیلومتر دوم بلوار مدرس برگزار می‌شود.

 

 

موضوع:آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات مخابراتی ایران-نوبت دوم

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-00A-048 مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۱:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ در استان فارس ،شهر شيراز به آدرس کيلومتر دوم بلوار مدرس- نبش خيابان فضيلت-کارخانجات مخابراتی ايران برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :

تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها

ساير مواردی که در صلاحيت مجمع عمومی فوق العاده باشد

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :

سهامداران يا وکلای قانونی آنها که قصد حضور در مجمع را دارند حداکثر تا ۲۴ ساعت قبل از برگزاری مجمع اطلاعات خود (مدارک هويتي، برگه سهام و يا وکالتنامه) را در سايت www.itmc.ir بار گذاری و يا به پست الکترونيکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمايند و در روز جلسه فوق با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام و هويتی خود جهت دريافت کارت ورود به جلسه مجمع، يک ساعت قبل از تشکيل جلسه فوق الاشاره مراجعه فرمايند.

دعوت کننده از مجمع: هيات مديره کارخانجات مخابراتی ايران