تلفن:۷۱۳۷۲۶۸۰۹۱  (۹۸+)  

پیام دکتر روح اله نصیری،  عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت کارخانجات مخابراتی ایران به مناسبت ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار

بسم الله الرحمن الرحیم 

«اگر زحمات شما خبرنگاران نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.»

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 

 

هفدهم مردادماه، روز خبرنگار، یادآور مردان بزرگی است که در عرصه آگاهی‌بخشی و حقیقت‌جویی، خطرها را به جان خریدند و با ایمان و تعهد به راه مقدس خود، پیش‌قراول پیشرفت و اعتلای جامعه خود شدند.

قدم گذاشتن در عرصه‌ای که در نظم کنونی جهان، به‌واقع عرصه خطیر و حساسی است، شجاعت، جسارت، دانش و تخصصی می‌طلبد که جز از وجدان‌های بیدار و دل‌های متعهد برنمی‌آید.

خبرنگاران به‌عنوان طلایه‌داران این عرصه، حتی با وجود خطراتی مانند شیوع بیماری کرونا هم رسالت اخلاقی و انسانی خود را فراموش نکرده‌اند و بیش از پیش به انجام وظیفه آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی می‌پردازند.

اینک، در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها فرا رسیدن روز خبرنگار را به شما خبرنگاران دلسوز و متعهد که در خط مقدم جبهه مانع زدایی و پشتیبانی از تولید هستید، و همواره از شرکت کارخانجات مخابراتی ایران،  بعنوان صنعت پویای استان پهناور فارس و کشور صیانت نموده اید،صمیمانه تبریک عرض نموده و ضمن تقدیر از زحمات شما بزرگواران، از خداوند متعال، سلامتی و حسن عاقبت را برای شما خوبان مسئلت دارم.

روح اله نصیری

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل کارخانجات مخابراتی ایران