تلفن:۷۱۳۷۲۶۸۰۹۱  (۹۸+)  

بازدید جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از ITMC وکارخانه نوآوری

دکتر قائدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و جمعی از اساتید این دانشگاه صبح روز سه شنبه 23 شهریورماه با دکتر نصیری مدیرعامل کارخانجات مخابراتی ایران دیدار و از بخش های مختلف شرکت و کارخانه نوآوری بازدید کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی کارخانجات مخابراتی ایران، در این دیدار دکتر نصیری با اشاره به تاریخچه، پتانسیل و ظرفیت های خوب شرکت و محصولات تولیدی از جمله سامانه ی آبیاری هوشمند، سامانه ی کنترلر کنتور بارهای سرمایشی، دستگاه ونتیلاتور، خواستار ایجاد زمینه همکاری جهت توسعه تولید محصولات جدید و فعالیت در بازاررسانی این محصولات با همکاری کمیته علمی دانشگاه آزاد شد.

در این دیدار همچنین در مورد تعامل عملیاتی و اجرایی بین دانشگاه و شرکت و بکارگیری دانشجویان دانشگاه آزاد بعنوان کارآموز جهت ایجاد مهارت های عملی بین دانشجویان برای ورود به بازار کار پیشنهاداتی ارائه گردید.

دکتر نصیری با تاکید بر لزوم انعقاد تفاهم نامه بین شرکت و دانشگاه آزاد اسلامی خواستار همکاری های بیشتر در زمینه های تولید و توسعه صنعت خودروسازی برقی همچنین ساخت دوچرخه برقی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز نیز با ابراز خرسندی از حضور در شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، خواستار ایجاد همکاری مناسب در زمینه های مختلف با ITMC گردید‌.