تلفن گویا:۰۷۱۹۱۰۰۱۸۱۹  (۹۸+)  

بزرگترین قرارداد ITMC در نیم قرن گذشته منعقد شد

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران قراردادی به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان با شرکت تامین و توسعه مراکز داده ای نوین منعقد کرد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، دکتر روح الله نصیری مدیر عامل ITMC با اعلام این خبر افزود: قرارداد با شرکت تامین و توسعه مراکز داده ای نوین به دلیل گستردگی فعالیت های این شرکت در سراسر کشور، یکی از بزرگترین قراردادهای تولید تجهیزات و برای کارخانجات مخابراتی یک توفیق بزرگ است که این مهم به زودی عملیاتی می شود.

دکتر نصیری گفت: ارزش این قرارداد ۷۸ میلیون درهم (۶۰۰ میلیارد تومان) و موضوع آن تامین تجهیزات مراکز داده مورد نیاز اپراتور مخابراتی کشور می باشد که بین شرکت کارخانجات مخابراتی ایران بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی تجهیزات مخابراتی و بزرگترین شرکت دانش بنیان کشور و شرکت توسعه مراکز داده ای نوین بعنوان تامین کننده منعقد می گردد.

وی گفت: قرارداد مذکور در طول بیش از نیم قرن از حیات شرکت کارخانجات مخابراتی ایران ، به عنوان بزرگترین قرارداد منعقد شده محسوب می شود

دکتر نصیری امضای این قرارداد و قرارداد های پیش رو را مایه خیر و برکت برای صنعت کشور دانست و ابراز امیدواری کرد، با عملیاتی شدن این قرارداد، مسیر توسعه ی کارخانجات مخابراتی به نحو مطلوب و با شتاب بیشتر دنبال گردد.

وی تصریح کرد: مهمترین برنامه ما افزایش ظرفیت ها و توانمندی شرکت برای حضور پرقدرت در بازار صنعت کشور است و سال پیش رو سال شکوفایی ITMC خواهد بود.

 

روابط عمومی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران