تلفن گویا:۰۷۱۹۱۰۰۱۸۱۹  (۹۸+)  

صادرات محصولات ITMC به کشورهای مختلف دنیا

با امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت کارخانجات مخابراتی ایران و شرکت میدل ترکیه، زمینه های صادرات محصولات ITMC به کشورهای مختلف دنیا فراهم گردید.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی کارخانجات مخابراتی ایران، روز سه شنبه 21 دی ماه 1400 با حضور مهندس بیگلر، مدیرعامل شرکت میدل ترکیه درمحل کارخانجات مخابراتی ایران و دیدار با دکتر روح اله نصیری، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ITMC تفاهم نامه تجاری برای مدت ۴ سال بین دو شرکت ITMC و MEDEL به امضاء رسید.

هدف از امضای این تفاهم نامه، بازاریابی محصولات، در اختیار قراردادن امکانات، تجهیزات و ظرفیت های فنی، تولید محصول به صورت مونتاژ و توسعه صادرات محصولات کارخانجات مخابراتی ایران در کشورهای اروپایی از طریق شرکت میدل تعیین واعلام شده است.

شرکت MEDEL از جمله شرکت های معتبر اروپایی است که نزدیک به چهل سال سابقه فعالیت دارد. صادرات محصولات به کشورهای مختلف دنیا، حمل و نقل دریایی، فعالیت در زمینه تولید و فروش محصولات پزشکی مانند ونتیلاتور و فروش محصولات و ماشین آلات کشاورزی از جمله ظرفیت های این شرکت برای همکاری باITMC محسوب می شود.

دکتر نصیری با تشریح مزایای این نفاهم نامه ، همکاری شرکت میدل ترکیه با کارخانجات مخابراتی ایران را یک اقدام مثبت برشمرد و با اشاره به تجربۀ موفق میدل در زمینه صادرات ، زمینه های مورد توافق را مفید و موجب کسب دستاوردهای مثبت برای هر دو شرکت، ارزیابی کرد.

 

روابط عمومی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران